Pavla a Karel Havlíčkovi

Fotky máme zkouknuté už dvakrát a jsme nadšení! Nemáme žádné připomínky, ani žádná další přání, protože jste odvedli perfektní práci a my Vám za to moc děkujeme! Budeme mít i díky Vám nádherné vzpomínky na náš den.

- Pavla a Karel Havlíčkovi

Tereza a Míra Popelkovi

Mockrát děkujeme za výbornou spolupráci, příjemnou atmosféru a nádherné zachycení našeho velkého dne. Vaše fotky potěšily každého, kdo si je prohlédl :-)

- Tereza a Míra Popelkovi

Jana a Štěpán Karlíkovi

Perfektně odvedená práce a skvělé fotky od Libora a Gabči jsou krásnou tečkou za naším velkým dnem. Fotky v albu jsou jako živé a zachycují to nejhezčí z nás. Děkujeme ještě jednou teď již našim dobrým kamarádům a rodiným fotografům.

- Jana a Štěpán Karlíkovi

Lenka a Marek Jackovi

Many thanks Libor and Gabina for the fantastic pictures and your support during our special day. It was great having you both around. The pictures are a very nice blend of random snapshots and arranged scenes documenting the events of the day very well. We are both really pleased and Raquel cannot wait to start making the album and showing it off to our families and friends. Thanks again!

- Raquel and Milan Frank

Lenka a Marek Jackovi

Když jsme se s manželem na fotky podívali, skákali jsme radostí až ke stropu, jsou opravdu moc krásné!!! Moc Vám oběma děkujeme, skvěle odvedená práce!!!

- Lenka a Marek Jackovi

Andrea a Marcel Vasilišin

Fotky od Vás vyšly v tisku v poměrně velkém formátu naprosto luxusně, kvalitně!!! Prostě nádhera a ještě jednou děkujeme! Všichni, komu jsme je zatím ukázali říkají, že jsou jedny z nejhezčích, jaké kdy ze svateb viděli.

- Andrea a Marcel Vasilišin

Katka a Jirka Vaňkovi

Díky za fotky, jsme z nich unešený:) Moc se nám líbí!

- Katka a Jirka Vaňkovi

Anýžovi

Fotky máme vyvolané a jsou prostě úžasné, nebudeme potřebovat jiné úpravy, ty od Vás jsou dokonalé. Vím, že se zase opakuju, ale děkujeme Vám moc za krásné fotografie naší svatby!

- Katka a Michal Anýžovi

Kopačkovi

...myslíme si, že sa naozaj fotky vydarili a páčia sa nám.

- Michaela a Pavel Kopačkovi

Radka a Radek Perglerovi

S fotkami jsme naprosto spokojení, díky.

- Radka a Radek Perglerovi