Každá zakázka je individuální, každá je jinak náročná, a proto pro každou zakázku domlouvám se zákazníkem osobně cenu. Pro orientaci zde uvádím příklady cen typických zakázek:

Svatba (varianta 1)

Zahrnuje v den obřadu v Plzni nebo v nejbližším okolí přítomnost fotografa a asistentnky dle dohody (třeba celý den) a zpracování (ořez, korekce barev a expozice) a dodání cca 300 fotografií v elektronické podobě na DVD. Z těchto fotografií si pak novomanželé mohou vybrat 15 kusů, které budou detailněji retušovány a znovu dodány elektronicky. Veškeré tiskové služby si zákazník zařizuje sám z dodaných souborů.

Cena: 4600,- Kč

Svatba (varianta 2)

Zahrnuje v den obřadu v Plzni nebo v nejbližším okolí přítomnost fotografa a asistentnky na svatebním obřadu a následně fotografování skupinek a pózovaných fotografií (celkem maximálně 2 hodiny) a zpracování (ořez, korekce barev a expozice) a dodání cca 200 fotografií v elektronické podobě na DVD. Z těchto fotografií si pak novomanželé mohou vybrat 15 kusů, které budou detailněji retušovány a znovu dodány elektronicky. Veškeré tiskové služby si zákazník zařizuje sám z dodaných souborů.

Cena: 3600,- Kč

Akce (firemní oslava, den otevřených dveří apod.)

Zahrnuje přítomnost fotografa na akci (max. 8 hodin) a zpracování (ořez, korekce barev a expozice) a dodání cca 400 fotografií v elektronické podobě na DVD. Tiskové služby si zařizuje zákazník.

Cena: 4000,- Kč